Ми раді вітати Вас на сайті компанії «Грико»!
«Грико» — грибне фермерське господарство, створене в 1997 році, яке безперервно досягає все нових вершин у виробництві та продажу свіжих печериць.
Запорукою нашого успіху є гарантія якості та стабільності. Ми готові поставити Вам свіжі гриби незалежно від пори року та дати на календарі. 

Наша місія:

Зробити нашу продукцію доступною для широкого кола споживачів!
Наше підприємство є одним з найбільших виробників печериць в Одеській області та в Україні: ми вміємо вирощувати гриби, швидко формувати відвантажувальні партії та доставляти їх нашим покупцям.
За час роботи підприємства ми виростили та поставили покупцям дуже великий об’єм печериць. Нашу продукцію знають клієнти, що знаходяться у найвіддаленіших куточках нашої країни! Широка клієнтська база дозволяє скуштувати печериці «ГРИКО» у складі сотень страв у багатьох закладах громадського харчування. А регулярні розпродажі дають змогу купити цей продукт за зниженими цінами. 
Таким чином, велика кількість людей є регулярними споживачами печериць «ГРИКО», а гнучка цінова політика дозволяє придбати продукт за демократичними цінами.

-МАЄМО ДОСВІД НА РИНКУ З 1997 РОКУ-

 

Наші партнери